Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus , Tura Çıkmayı Planlıyor !

Miley Cyrus , Tura Çıkmayı Planlıyor ! Empty Miley Cyrus , Tura Çıkmayı Planlıyor !

Mesaj  &Smilectioner Salı Eyl. 11, 2012 4:33 am

Miley Cyrus'un yeni saç stili hakkında insanların karışık fikirleri var ama ona gelince o kendini hiç bu kadar mutlu hissetmemişti. Miley Cyrus, yeni saçları, evliliği ve müziğe geri dönüşü hakkında People'a konuştu.

Yeni saçı hakkında:
Bilirsin, kullanması kolay. Bunu seviyorum. Gerçekten kendim gibi hissediyorum ve bu güzel. Kötü yanı insanların hakkında konuşmak istediği tek şey olması ve hepsi şöyle, "Oh, seni tanıyamadım!".

Tura çıkma planları ve evlilik üzerine:
Turlara çıkmak ve yeni kayıtlar çıkarmak konusunda çok fazla planım var, demek istediğim evlenmek konusunda gerçekten çok heyecanlıyım ama zaten daha şimdiden evli gibi hissediyorum. Ve sonsuza kadar böyle hissedeceğimize eminim. Açıkçası şimdilik resmi bir belgeye ihtiyacım yok. Ben de işimi yapmaya çalışıyorum.
&Smilectioner
&Smilectioner
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Miley Cyrus , Tura Çıkmayı Planlıyor ! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Miley Cyrus , Tura Çıkmayı Planlıyor ! Right_bar_bleue

- Similar topics