Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım''

2 posters

Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım'' Empty Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım''

Mesaj  &Smilectioner Salı Eyl. 11, 2012 5:18 am

'O.R.A' Albümü ile müzik dünyasına hızlı bir girüş yapan İngiliz Şarkıcı Rita Ora'yı daha yakından tanımaya ne dersiniz? İngiltere'de yayınlanan bir gazete ile A-Z'ye harika bir röportaj gerçekleştiren Rita Ora'yı 21 Sorunun içinde gizli yanıtla daha da yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

Soru:Nerede Yaşıyorsun?
Rita Ora: Kensington.Portobello Road çevresinde büyüdüm. Orayı seviyorum çünkü herkes birbirini tanıyor, gerçek bir topluluk.Oradaki bütün şirin butikleri ve kahve dükkanlarını çok seviyorum.

Soru:Eve Geldiğinde yaptığın ilk şey ?
Rita Ora: Annem ve babam ile birlikte Portobello Road'da kahve içmeye gitmek.

Soru:En son ne izledin?
Rita Ora: Piccadilly Tiyatrosunda Ghost'u seyrettim.Oradaki birkaç sahne dekorunu çok sevdim.

Soru: Senin için birisinin yaptığı en romantik an ?
Rita Ora: Bir Otel odasında her yerde gül yaprakları serpiştirilmişti. Böyle bir süpriz ile karşılaşmayalı uzun zaman oldu, bu yüzden hoş bir sürprizdi.

Soru: Favori buluşma mekanın?
Rita Ora: Pizza East Portobello

Soru: Favori alışveriş dükkanın?
Rita Ora: Antikayı çok severim. American Apparel'da özelleştirebileceğiniz büyük renk temelleri yok.Christian Louboutin 'i severim çünkü çok güzel ayakkabı yapıyor. Makyaj ve kozmetik çantaları için MAC 'i seviyorum.Chanel ise benim en büyük zayıflığımdır.

Soru: Sevdiğin yemek?
Rita Ora: Babamın yaptığı Queens Arms in Kilburn'u çok seviyorum. Bu geleneksel bir Arnavut ıspanaklı böreği.

Soru: Londra'ya dair hatırladığın eski anın?
Rita Ora: Holland Park'da oyun oynardım.

Soru: Eğer birgün belediye başkanı olursanız ilk ne yaptırırdınız?
Rita Ora: Alt otobüs bileti ve trenler için Wi-Fi

Soru: Taksicci ile yaşadığın en ilgin şey?
Rita Ora: Ona , Hey! Bu radyo'da çalan şarkı benim şarkım dedim o da bana dönüp hayır sana inanmıyorum dedi.

Soru: Hangi binada yaşamak istersin?
Rita Ora: Battersea Power Station ,ikonik ve yüksek tavanlı olan yerleri seviyorum. Çok rahat ve düzenlemesi çok güzel olur.

Soru: Favori eğlence mekanın?
Rita Ora: The Windsor Castle in Notting Hill'i seviyorum.Çok güzel bir bahçesi var.Arkadaşlarımla birlikte tembel bir yaz gününde içmek iyi oluyor.

Soru: Polis Memuru ile hiç bir anlaşmazlık yaşadın mı?
Rita Ora: Evet. Sokak partisi vardı ve kimse eve gitmek istemiyordu.

Soru: Hangi binada gece kilitli kalmak isterdin.
Rita Ora: Londra Hayvanat Bahçesi. Çünkü hayvanları çok seviyorum, mutlu bir gece olurdu.

Soru: Sakinleşmek için nereye gidersin?
Rita Ora:YoYo , Notting Hill Arts Klübüne.Onlar çok büyük müzikler çalışıyor ve çok güzel etkinlikler gerçekleştiriyor.Orası ile ilgili bir sürü anım var.

Soru: Kiminle eğlenmeyi seviyorsun?
Rita Ora: Kız arkadaşlarımla ve kardeşim Elena ile.

Soru: Size verilen en iyi tavsiye?
Rita Ora:Annem ve Babamın 'Sabırlı ol,kendin ol'

Soru:En son indirdiğiniz Albüm?
Rita Ora:Frank Ocean 'ın Channel Orange'ı. Şaşırtıcı ve çok dürüst.

Soru: Hangi hayvan olmak isterdin?
Rita Ora: Kedi.

Soru: Şuanda neler yapıyorsun?
Rita Ora: Albümüm piyasaya sürüldüğü için çok heyecanlı ve mutluyum.Yakında turneye çıkıcam.

Soru: Senin kahramanın kim ?
Rita Ora: Annem, o tanıdığım en güçlü en iyi kadın ve o da akıllı ve güzel
&Smilectioner
&Smilectioner
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım'' Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım'' Right_bar_bleue

Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım'' Empty Geri: Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım''

Mesaj  NinaEmzy Cuma Ekim 12, 2012 1:08 pm

paylaştığın içn teşekkürler Very Happy
NinaEmzy
NinaEmzy
Üye
Üye

Aktiflik :
Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım'' Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Rita Ora ''Channel Benim En Büyük Zaafım'' Right_bar_bleue

- Similar topics