Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj

2 posters

Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj Empty Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj

Mesaj  &Smilectioner Cuma Eyl. 07, 2012 6:17 am

Disney'in 14 yaşındaki yıldızı Bella Thorne müzik kariyerine başlaması hakkında TeenVogue'un yeni sayısına çok samimi açıklamalarda bulundu.
Soru:Modaya ilgin var mı?
Cevap:Oh tabiki! Tarzımın oldukça temiz ve basit ama renkli olduğunu söyleyebilirim. Miu Miu koleksiyonlarını çok seviyorum. Üstü glitter ve çıtçıtşı Miu Miu ayakkabılarım var! Büyük kabarık kollu ve yakaları çok seviyorum.Sonra Alice & Olivia'yı çok severim.Müzik kliplerinde de tüm kıyafetlerimi kendim seçerim.
Soru:Oyunculuğa The O.C dizisi Taylor Towsend karakterini oynayarak başladın.Kariyer üzerine seni bu karara iten şey neydi?
Cevap:9 Yaşındayken oyunculuğa başladım.Disleksiydim ve bu yüzden oyunculuğa başlamaktan çok korktum.Sonra kardeşim bir pilot rezarvasyonu yaptı. Seyirciler önünde canlı canlı oynamı sağladı ve bu gerçekten çok komikti.Bana herkese kendimi kanıtlamam için fikir verdi. Sonra kardeşim bunu yapabileceğimi söyleyince ben de düşündüm ama komedi hakkında hiçbir fikrim yoktu.
Soru:Disleksinin üstesinden geldin ve bunun hakkında konuşarak açık sözlü davrandın.Böyle kişisel bir konu hakkında konuşmak nasıl hisettiriyor seni?
Cevap:Gerçekten iyi hissetiriyor çünkü bazı hayranlarım "Ben de disleksiyim ve sen bana ilham veriyorsun." diyor.Okuldayken de zorlanıyordum.Hayranlarım Twitter üzerinden Shake it Up' daki karakterim hakkında benimle bağlantı kuruyor ve disleksik olduğumun farkında bile olmadıklarını söylüyor.Bu insanların sizin kötü bir şey yapmadığınızı bilmesi güzel.Bir sorun varsa bu sizin daha çok çalışmanızı gerektirir.Ben oyunculuk ve dans için daha çok çalışmak zorunda, piyano çalışırken numaraları ve akorları karıştırmamak için daha dikkatli olmak zorundayım.
Soru:Yaklaşan albümünde müzik tarzın ile ilgili ne söyleyeceksin ?
Cevap:Müziğim bana çok benziyor.Ben biraz garip ve şakacıyım.Böyle olduğumu fanlarıma müziğimin söylemesinin gerekli olduğunu düşünüyorum.Çünkü her zaman bunu onlara gösteremem ama müzik yapabilir.Ashlee Simpson ile karışık Gwen Stefani gibi tanımlayabilirim.
Soru:Şu anda ne tür müzik dinliyorsun?
Cevap:Bir dansçı olduğum için daha çok hip-hop. Şu an Kirko Bangz 'in "Drank In My Cup" şarkısını çok seviyorum ama gerçekten şarkının adı ile sözleri arasında hiç bağlantı yok.Bir de Frank Ocean seviyorum.
Soru:Shake It Up için bir sonraki sezon ne bekliyoruz?
Cevap:Yeni sezon gerçekten çok iyi.Daha dramatik olaylar olacak. Ailevi konular hakkında.
&Smilectioner
&Smilectioner
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj Right_bar_bleue

Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj Empty Geri: Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj

Mesaj  NinaEmzy Cuma Ekim 12, 2012 1:29 pm

bu röportajı görmemiştim paylaştığın için teşekkürler Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
NinaEmzy
NinaEmzy
Üye
Üye

Aktiflik :
Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bella Thorne'nin Teen Vogue'ye verdiği Röpörtaj Right_bar_bleue

- Similar topics