Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato :D

Demi Lovato :D  Empty Demi Lovato :D

Mesaj  Avalone Perş. Eyl. 06, 2012 2:33 am

Çoğu kişinin Demi Lovato'ya fan olduğunu biliyorum,,o yüzden bu başlığı açtım,Demi neler yapmış,neler söylemiş,kimle görüntülenmiş öğrenmek istiyorsan hemen gel ve oku!
----------------------------------------
Demi Lovato :D  55168927742356860645

Büyük bir Demi Lovato hayranı olan Niall Horan bunu Demi Lovato'ya duyurmaya başarmıştı. Demi ve Niall birlikte 'Skype' isimli bir sohbet programından sohbet etmişlerdi. Ama henüz birbirlerini yüz yüze görme fırsatları olmamıştı. Niall 6 Eylül de düzenlenecek olan MTV Video Müzik Ödüllerinde Demi'yle gerçekten yüzyüze görüşmek istediğini söyledi. Ayrıca One Direction ve Demi 6 Eylül de MTV VMA da performans da gösterecek!
Ben ve Demi iyi arkadaş olduk. İyi birisi. Durumundan beni haberdar ediyor. Gelecek hafta MTV Video Müzik Ödülleri için Los Angeles'a gideceğim. Onu görmeyi planlıyorum. Henüz resmen görüşmedik ama umarım onu görürüm.
Avalone
Avalone

Aktiflik :
Demi Lovato :D  Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Demi Lovato :D  Right_bar_bleue

Demi Lovato :D  Empty Geri: Demi Lovato :D

Mesaj  Avalone Perş. Eyl. 06, 2012 2:34 am

Eğer dünyaca ünlü yarışma X Factor'un iki yetenekli jurisi Britney Spears ve Demi Lovato karşılaştırmak üzereysiniz, röportajları bir daha okuyun! Bu iki yetenekli yıldız çok iyi anlaşıyorlar ve Britney Demi'i her röportajında övmeden geçemiyor. X Factor jurilerinin röportaj verdiği TV Guide dergisi de buna bir örnek. İşte Britney'in röportajında kesit;
Demi genç olsa da çok yönlü biri. Benden daha havalı!
Avalone
Avalone

Aktiflik :
Demi Lovato :D  Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Demi Lovato :D  Right_bar_bleue

- Similar topics